Dom

ZHEJIANG TOP BEARINGS CO., LTD.

profil firmy
ZHEJIANG TOP BEARINGS CO., LTD. jest producentem i dystrybutorem łożysk ślizgowych. Nasze produkty znalazły szerokie zastosowanie w ponad 30 branżach, takich jak motoryzacja, maszyny inżynieryjne, metalurgia, konserwacja wody i energia wodna oraz produkcja mechaniczna. Możemy również zaprojektować pod konkretne wymagania klienta.

Odważnie zreformowaliśmy, wchłonęliśmy elity społeczne poprzez wzmocnienie szkolenia talentów, w pełni wdrożony nowoczesny mechanizm zarządzania i nową strategię marketingową oraz poświęciliśmy się długoterminowemu rozwojowi przemysłu łożysk samosmarujących. Aby ściśle kontrolować jakość, stworzyliśmy kompletny system zarządzania jakością (ISO9001 i ISO / TS16949) w polityce jakości „Najwyższej jakości, najwyższej jakości, zrównoważonego wzrostu”. Nasza jakość i wydajność osiągnęły poziom zaawansowany.

Aby poszerzać liczbę rynków, dotrzymywać słowa i spełniać zróżnicowane wymagania klientów, aktywnie rozwijamy się i integrujemy z rynkami międzynarodowymi. Teraz nasze produkty są dostępne w ponad 20 krajach i regionach w Europie Zachodniej, Ameryce i Azji Południowo-Wschodniej. Jeszcze bardziej wzmocnimy przemysłową integrację poziomą, stworzymy efekt skali, otworzymy nowe pola i rozwiniemy przewagi przemysłowe, aby zrealizować nasz strategiczny cel i stworzyć świetlaną przyszłość z przyjaciółmi.

TOP-01.pdf

TOP-02.pdf

TOP-03.pdf

TOP-04.pdf

TOP-05.pdf

TOP-06.pdf

TOP-15.pdf

TOP-16.pdf

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

Kultura korporacyjna naszej firmy dla przedsiębiorstw zorientowanych na ludzi, pracownicy dumni z fabryki.

Klient najpierw, aby zapewnić jakość produktu, należy pamiętać o polityce jakości.

Polityka jakości naszej firmy: jakość wiarygodności pierwszego trwałego wzrostu.

Interpretacja polityki jakości:

Zorientowane na jakość: efektywne działanie systemu zarządzania jakością, dążenie do zapewnienia najwyższej jakości i stałe rozwijanie nowych produktów w celu zaspokojenia popytu na rynku, firma nadal nabierała rozpędu.

Wiarygodność pierwszego: zasada dobrej wiary, precyzyjne zarządzanie wewnętrzne, skupienie się na kulturze korporacyjnej, tworzy model zarządzania, który dostosowuje się do rozwoju przedsiębiorstw.

Zrównoważony wzrost: ciągłe doskonalenie, pełne działanie, efektywna praca, nadal się poprawiają. Stopniowo dostosowuj poziom zarządzania przedsiębiorstwami do świata.

ZHEJIANG TOP BEARINGS CO., LTD.
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Do góry

Ilość pracowników : 100~300

Coroczne wyprzedaże : 1000000-3000000

Rok założenia : 2004

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny ZHEJIANG TOP BEARINGS CO., LTD. Certyfikaty Chiny ZHEJIANG TOP BEARINGS CO., LTD. Certyfikaty